• quarta
    06/19
  • quinta
    06/20
  • sexta
    06/21
  • sábado
    06/22
  • domingo
    06/23
OFC NC
01:00
Papua New Guinea
01:00
1 - 1
Tahiti
04:10
Samoa
04:10
1 - 9
Fiji
ETH WL
03:50
Kedus Giorgis (W)
03:50
0 - 5
Ethiopia Nigd Bank (W)
08:00
Bole Sub City (W)
08:00
1 - 4
Addis Ababa Ketema (W)
10:00
Arba Minch (W)
10:00
2 - 1
Sidama Bunna (W)
Russian Football National League 2
04:00
SY Sakhalinsk
04:00
2 - 0
FK Khimki B
05:00
FK Yenisey-2 Krasnoyarsk
05:00
1 - 1
FC Dinamo-Vologda
06:00
Dinamo Vladivostok
06:00
3 - 0
FK Kolomna
07:00
Strogino Moscow
07:00
0 - 4
FK Kosmos Dolgoprudny
08:00
SKA Khabarovsk II
08:00
0 - 1
Salyut-Energia Belgorod
09:00
Rodina Moskva III
09:00
1 - 1
Spartak 2 Moscow
10:00
Baltika-BFU Kaliningrad
10:00
2 - 1
FC Saturn Ramenskoe
11:30
Zvezda Sint Petersburg
11:30
1 - 4
Zenit 2 St. Petersburg
12:00
FC Tver
12:00
3 - 1
Dinamo Saint Petersburg
12:00
Torpedo Vladimir
12:00
1 - 2
Chertanovo Moscow
12:00
Znamya Truda
12:00
1 - 2
Dynamo Moscow B
12:00
Kvant Obninsk
12:00
1 - 0
FK Ryazan
12:00
FK Spartak Tambov
12:00
2 - 5
Zenit Penza
12:30
Luki Energiya
12:30
0 - 0
Irkutsk
Chinese Football Assorciation U-21 League
04:00
Chengdu Rongcheng U21
04:00
3 - 0
Beijing Guoan U21
04:00
Wuhan Three Towns U21
04:00
2 - 0
Changchun Yatai U21
08:30
Cangzhou Mighty Lions U21
08:30
1 - 0
Shenzhen Xinpengcheng U21
New Zealand Central Premier League
04:00
Wellington Phoenix Reserve
04:00
3 - 5
Wellington Olympic
Australia Northern New South Wales Premier League
05:00
Edgeworth Eagles FC
05:00
2 - 4
Maitland
Chinese FA Cup
05:00
Langfang City of Glory
05:00
0 - 0
Qingdao Hainiu FC
05:00
Ganzhou Ruishi
05:00
1 - 3
Nantong Zhiyun FC
Australia Northern New South Wales U20 League
05:00
SD Raiders U20
05:00
6 - 0
Rydalmere Lions FCU20
Australia Northern New South Wales Reserves League
05:00
South Cardiff FC Reserves
05:00
0 - 0
Toronto Awaba Reserves
06:00
Charlestown Azzurri Reserves
06:00
1 - 4
Valentine Phoenix Reserves
07:00
Edgeworth Eagles Reserves
07:00
2 - 5
Maitland FC Reserves
Chinese Champions League
05:30
Changle Jingangtui Football Club
05:30
1 - 5
Chongqing Chunlei FC
08:30
Wuhan Xiaoma
08:30
1 - 2
Chongqing Handa
Australia New South Wales Women's League
06:00
University of Sydney (w)
06:00
2 - 4
Football NSW Institute (w)
Australia New South Wales Premier League
06:30
Marconi Stallions
06:30
9 - 0
Rockdale City Suns
Australia Queensland U23 League
06:30
Brisbane Olympic FC U23
06:30
6 - 0
Redlands United U23
Australia Capital Territory Women's League
06:40
Canberra FC (w)
06:40
4 - 2
West Canberra Wanderers FC (w)
Australian Welsh League
07:00
SD Raiders FC
07:00
2 - 2
Rydalmere Lions FC
Japanese J1 League
07:00
Yokohama F. Marinos
07:00
3 - 2
Sanfrecce Hiroshima
Vietnam National Champion League
07:00
Quang Nam
07:00
4 - 2
Song Lam Nghe An
08:00
CLB Thanh Hoa
08:00
1 - 1
Khatoco Khanh Hoa
09:15
Viettel FC
09:15
0 - 0
Ho Chi Minh City FC
Korean FA Cup
07:00
Bucheon FC 1995
07:00
2 - 3
Gwangju Football Club
07:00
Gimpo FC
07:00
1 - 0
Jeonbuk Hyundai Motors
07:00
Incheon United Club
07:00
0 - 0
Gimcheon Sangmu Football Club
07:00
Pohang Steelers
07:00
0 - 0
Suwon Samsung Bluewings
07:00
Seongnam FC
07:00
1 - 1
Chungbuk Cheongju FC
07:00
Ulsan HD FC
07:00
3 - 3
Gyeongnam FC
07:30
Daejeon Citizen
07:30
0 - 0
Jeju United
07:30
Football Club Seoul
07:30
0 - 0
Gangwon Football Club
Kenyan Premier League
07:00
Kariobangi Sharks
07:00
1 - 2
Ulinzi Stars Nakuru
07:00
Nairobi Star City
07:00
1 - 1
Sofapaka FC
07:00
Nzoia United
07:00
0 - 6
Muhoroni Youth
09:00
Gor Mahia
09:00
2 - 4
FC Talanta
09:00
Posta Rangers
09:00
1 - 2
Tusker
09:00
Shabana FC
09:00
3 - 0
Bidco United
09:30
Kakamega Homeboyz
09:30
1 - 0
Muranga
09:50
AFC Leopards
09:50
0 - 0
KCB SC
10:00
Kenya Police FC
10:00
0 - 0
Bandari
Bhutan Premier League
07:00
RTC FC
07:00
4 - 1
Phuentsholing Heroes FC
Australia Northern New South Wales State League 1
07:00
South Cardiff
07:00
2 - 4
Toronto Awaba
07:00
Singleton Strikers FC
07:00
3 - 0
Wallsend
Myanmar Cup
08:00
Yangon United
08:00
0 - 1
Shan United
Kyrgyzstan Cup
08:30
FK Alga Bishkek
08:30
0 - 2
FC Abdish-Ata Kant
UGA CW
09:00
She Corporate (w)
09:00
1 - 0
Wakiso Hills (W)
UEFA European Championship
10:00
Croatia
10:00
2 - 2
Albania
13:00
Germany
13:00
2 - 0
Hungary
16:00
Scotland
16:00
1 - 1
Switzerland
South Africa First League
10:00
Richards Bay
10:00
4 - 0
Baroka FC
Kazakhstan Cup
10:00
FK Atyrau
10:00
4 - 0
Tobol Kostanai
12:00
FK Yelimay Semey
12:00
2 - 1
FK Aktobe Lento
UZB D1B
10:00
Jizzax FA
10:00
0 - 0
Navoiy FA
International Club Friendly
10:00
GAIS
10:00
0 - 0
Halmstads
11:00
Ludogorets Razgrad
11:00
5 - 0
ND Primorje
12:00
MFK Ruzomberok
12:00
2 - 2
Egnatia
12:00
NK Ormoz
12:00
0 - 14
Maribor
13:00
NK Publikum Celje
13:00
2 - 2
Borac Banja Luka
13:00
FC Ballkani
13:00
2 - 2
Malisheva
14:00
FK Buducnost Podgorica
14:00
4 - 2
Mornar
Belarusian Cup
10:00
DMedia
10:00
0 - 0
BATE Borisov
10:00
FC Belshina Babruisk
10:00
0 - 0
FC Minsk
10:00
FK BumProm Gomel
10:00
0 - 0
Slavia Mozyr
10:00
Energetik-BGU Minsk
10:00
0 - 0
Slutsksakhar Slutsk
10:00
FC Baranovichi
10:00
0 - 0
Smorgon FC
10:00
Krumkachy Minsk
10:00
0 - 0
Dnepr Mogilev
10:00
FK Lida
10:00
0 - 0
FK Vitebsk
10:00
BC Maxline
10:00
0 - 0
Naftan Novopolock
10:00
FK Orsha
10:00
0 - 0
Arsenal Dzyarzhynsk
10:00
Kommunalnik Slonim
10:00
0 - 0
Dinamo Brest
10:00
Volna Pinsk
10:00
0 - 0
Shakhter Soligorsk
10:00
Niva Dolbizno
10:00
0 - 0
FC Gomel
12:00
FK Miory
12:00
0 - 8
Dinamo Minsk
14:00
Uni X-Labs Minsk
14:00
0 - 0
Neman Grodno
Uzbekistan Pro League
10:30
Xorazm Urganch
10:30
0 - 0
Mashal Muborak
11:00
Buxoro FK
11:00
3 - 0
Aral Nukus
Zanzibar Premier League
10:40
Ngome FC
10:40
2 - 4
Kundemba FC
Iraqi Premier League
10:45
Erbil SC
10:45
2 - 0
Naft Maysan SC
10:45
Al-Naft SC
10:45
0 - 1
Newroz SC
13:30
Naft Al-Basra SC
13:30
2 - 3
Al Quwa Al Jawiya
13:30
Al Talaba
13:30
0 - 2
Duhok SC
13:30
Zakho SC
13:30
0 - 0
Al Shorta
IRQ D2
10:45
AL Atesalat
10:45
0 - 1
Diyala FC
10:50
Al-Masafi
10:50
0 - 2
Peshmerga Sulaymaniya SC
Tajikistan Vysshaya Liga
11:00
FC Istiklol Dushanbe
11:00
9 - 1
Barkchi Hisor
Nigeria Premier League
12:00
Doma United
12:00
0 - 1
Sunshine Stars FC
Estonian Premium Liiga
12:00
Trans Narva
12:00
0 - 1
FC Kuressaare
12:00
FC Nomme United
12:00
0 - 6
Levadia Tallinn
13:00
FC Flora Tallinn
13:00
3 - 1
Tartu JK Maag Tammeka
Benin Ligue 1
12:00
Requins
12:00
0 - 0
Ayema
12:00
Dragons
12:00
0 - 0
Coton de Ouidah
12:00
Dadje FC
12:00
0 - 0
Benin Cavaliers
12:00
Damissa
12:00
0 - 0
Dynamo Abomey
12:00
Takunnin FC
12:00
0 - 0
LOTO
12:00
JS Pobe
12:00
0 - 0
ASPAC Cotonou
12:00
Espoir FC Savalou
12:00
0 - 0
Bani Ganse
12:00
Association Sportive du Port Autonome de Cotonou FC
12:00
0 - 0
Sobemap
Uzbekistan Super League
12:00
Termez Surkhon
12:00
2 - 1
Metallurg Bekobod
Lithuanian A Lyga
12:00
Transinvest
12:00
3 - 0
FK Panevezys
13:30
Dziugas Telsiai
13:30
0 - 4
FK Zalgiris Vilnius
14:00
Suduva
14:00
2 - 2
Kauno Zalgiris
Tunisian Professional League 2
12:00
A.S.Marsa
12:00
0 - 1
AS Slimane
12:00
AS Gabes
12:00
0 - 0
Jendouba Sport
Iceland U19 League
12:00
Thor Akureyri U19
12:00
1 - 2
Fylkir/Ellidi U19
15:00
Haukar U19
15:00
0 - 0
Valur KH Hlidarendi U19
16:00
Throttur Reykjavik U19
16:00
2 - 2
Vikingur U19
16:00
KA/Da/Ma/Vo/KF/Ha U19
16:00
0 - 0
Breidablik UBK U19
17:00
Fram/Ulfarnir U19
17:00
0 - 2
Breidablik Augnablik II U19
Finnish Kolmonen
12:00
FC Haka Juniors
12:00
5 - 2
TP-49
12:30
Tampereen Peli-Pojat-70
12:30
1 - 6
Tampereen Peli Toverit
12:30
LehPa Kontiolahti
12:30
1 - 1
Yllatys
13:30
VG 62
13:30
0 - 1
Aifk Turku
13:45
Zulimanit
13:45
1 - 0
NiemU
14:00
GrIFK U23
14:00
1 - 0
EIF Academy
Poland Liga 3
12:00
LKS Lodz III
12:00
2 - 3
RKS Radomsko
12:30
Mazovia Minsk Mazowiecki
12:30
2 - 3
KS CK Troszyn
13:00
Victoria Wrzesnia
13:00
1 - 2
KS Lipno Steszew
13:00
Termalica BB Nieciecza II
13:00
2 - 2
Limanovia Limanowa
Ecuadorian Women's Football League
12:00
CD Espuce (w)
12:00
1 - 1
Deportivo Ibarra (W)
12:00
Universidad Catolica del Ecuador (W)
12:00
3 - 3
Club Nanas (w)
12:00
Leones del Norte(W)
12:00
3 - 0
Quito FC (w)
Finnish Ykkonen
12:30
JIPPO
12:30
0 - 0
Mikkelin Palloilijat
12:30
Käpylän Pallo
12:30
0 - 3
Jaro
13:00
Salon Palloilijat
13:00
1 - 3
JaPS
13:00
TPS Turku
13:00
2 - 2
PK-35 Vantaa
Finnish Kakkonen
12:30
Mypa
12:30
2 - 1
Futura Porvoo
12:30
PEPO Lappeenranta
12:30
0 - 1
GrIFK Kauniainen
12:30
Vantaa
12:30
3 - 2
Inter Turku II
12:30
P-Iirot
12:30
3 - 2
TPV Tampere
12:30
Jazz Pori
12:30
0 - 1
Klubi 04 Helsinki
12:30
OLS Oulu
12:30
2 - 1
EPS Espoo
12:30
RoPS Rovaniemi
12:30
1 - 2
KPV
12:30
FC Vaajakoski
12:30
1 - 4
Atlantis
13:00
TP47 Tornio
13:00
5 - 0
OPS-jp
13:00
Oulun Työväen Palloilijat
13:00
2 - 4
GBK Kokkola
13:00
Jakobstads Bollklubb
13:00
4 - 1
Kuopion Elo
13:00
Narpes Kraft
13:00
3 - 1
JS Hercules
13:00
JPS
13:00
0 - 2
SJK Akatemia B
14:00
Kiffen Helsinki
14:00
3 - 0
Lahden Reipas
Niger Premier League
12:30
AS GNN
12:30
2 - 0
Liberte FC
Egyptian Premier League
13:00
Baladiyat El Mahalla
13:00
0 - 2
Pyramids FC
13:00
Ceramica Cleopatra FC
13:00
0 - 1
Modern Future FC
Estonian Cup
13:00
JK Tallinna Kalev III
13:00
0 - 6
Tabasalu Charma
13:00
Kose II
13:00
0 - 0
Harju JK Laagri
Danish Women's Cup
13:00
Nordsjaelland (w)
13:00
2 - 1
Brondby IF (w)
BFC
13:00
Etoile Filante de Ouagadougou
13:00
1 - 0
RC Kadiogo
Sierra Leone Premier League
13:30
Kallon
13:30
4 - 1
SLIFA
Tunisian Professional League 1
13:30
Club Africain
13:30
0 - 0
ES du Sahel
13:30
U.S.Monastir
13:30
1 - 1
Stade tunisien
Faroe Islands Cup
13:30
B36 Torshavn
13:30
3 - 0
TB/FCS/Royn
14:30
Víkingur Gøta
14:30
1 - 1
HB Torshavn
Gambia League Second Division
13:30
Gambian Dutch Lions
13:30
2 - 0
FC Wagadou
13:30
Medina United FC
13:30
2 - 1
Serrekunda Utd
13:30
Serrekunda FC
13:30
1 - 2
RS Tallinding
Sweden Division 1
14:00
Torns IF
14:00
4 - 1
Angelholms FF
14:00
Torslanda IK
14:00
1 - 1
Norrby IF
Sweden Elitettan
14:00
Malmo (w)
14:00
3 - 1
Jitex DFF (w)
Sweden Division 2
14:00
Lucksta IF
14:00
3 - 1
IF Algarna
14:00
Ockero IF
14:00
1 - 2
Landvetter IS
14:00
IFK Hassleholm
14:00
1 - 1
IFK Trelleborg
14:00
IF Lodde
14:00
0 - 4
Osterlen FF
14:30
Bodens BK
14:30
4 - 2
IFK Lulea
14:30
Vanersborg FK
14:30
2 - 1
Herrestads AIF
14:30
Enskede IK
14:30
5 - 2
Syrianska Eskilstuna IF
14:30
BK Ljungsbro
14:30
0 - 2
Haninge
Sweden Cup
14:00
Dalkurd FF
14:00
1 - 5
Sollentuna United
14:15
BK Forward
14:15
0 - 5
FBK Karlstad
USL League Two
14:00
Colorado ISA
14:00
0 - 0
Utah Avalanche
16:00
Swan City SC
16:00
1 - 2
Miami AC
17:30
Long Island Rough Riders
17:30
2 - 1
Westchester Flames
19:00
North Carolina FC U23
19:00
1 - 3
Salem City
19:00
Charlotte Independ B
19:00
3 - 3
West Virginia Alliance FC
20:00
Tobacco Road
20:00
4 - 1
Wake FC
20:00
Boston City FC USA
20:00
1 - 1
Black Rock FC
20:00
Cedar star
20:00
1 - 2
Morris Elite
20:00
FC Buffalo
20:00
1 - 1
Fort Wayne FC
20:00
Inter Gainesville KF
20:00
0 - 3
SC Brave Lions
20:00
NONA FC
20:00
3 - 0
Brooke House FC
20:00
Real Central NJ
20:00
1 - 0
West Chester United
20:00
St Petersburg FC Aztecs
20:00
2 - 3
Sarasota Paradise
20:30
Northern Virginia FC
20:30
0 - 2
Virginia Beach City
21:00
Marin FC Legends
21:00
2 - 3
Davis Legacy SC
21:00
AHFC Royals
21:00
5 - 5
Corpus Christi FC
21:00
Blue Goose SC
21:00
0 - 3
Little Rock Street
21:00
Dothan United SC
21:00
0 - 2
East Atlanta
22:00
Midwest United
22:00
2 - 3
Flint City Bucks
23:00
Capo FC B
23:00
5 - 2
Hippocampus of southern California
23:00
Oly Town FC
23:00
2 - 0
Capital City FC
23:00
Tacoma Stars
23:00
1 - 2
United PDX
Danish 4th Division
14:00
Bronshoj
14:00
0 - 0
Marienlyst
Austrian Landesliga
14:00
SV Gossendorf Jaz
14:00
2 - 7
AK Liebherr GAK (Youth)
Latvian 3.Liga
14:00
FK RSU
14:00
4 - 0
AC Jules Verne
Brazilian Campeonato Carioca 2
14:45
Audax Rio RJ
14:45
2 - 1
Cabofriense(RJ)
Brazilian Youth Championship
14:45
Sao Cristovao U20
14:45
3 - 0
Paduano EC U20
14:45
Perolas Negras Youth
14:45
7 - 1
Macae U20
15:00
ASA U20
15:00
2 - 2
CSE U20
15:00
Criciuma SC (Youth)
15:00
1 - 0
Barra SC U20
15:00
Falcon FC SE Youth
15:00
3 - 1
Olimpico EC U20
15:00
Confianca PB Youth
15:00
0 - 2
Sergipe U20
15:00
Terra E Mar U20
15:00
0 - 0
Ferroviario do Cabo U20
15:00
Sao Sebastiao-AL U20
15:00
2 - 3
Flamengo Do Ipiranga U20
16:00
Operario VG U20
16:00
1 - 1
Mixto MT Youth
17:00
Dom Bosco U20
17:00
3 - 2
Academia FC U20
Finnish Veikkausliiga
15:00
Ekenas IF Fotboll
15:00
1 - 2
IFK Mariehamn
15:00
FC Haka
15:00
0 - 0
Inter Turku
15:00
HJK Helsinki
15:00
3 - 1
KuPs
15:00
Ilves Tampere
15:00
2 - 2
SJK Seinajoen
15:00
Lahti
15:00
3 - 3
Gnistan Helsinki
15:00
Vaasa VPS
15:00
1 - 1
AC Oulu
Argentine Group C Tebolidun League Manchester
15:00
Argentino de Rosario
15:00
4 - 1
Sportivo Barracas
15:00
Central Ballester
15:00
2 - 0
Central Cordoba De Rosario
15:00
Claypole
15:00
1 - 2
Puerto Nuevo
15:00
Defensores de Cambaceres
15:00
2 - 1
Club Lujan
15:00
Deportivo Espanol
15:00
0 - 0
Ituzaingo
15:00
Deportivo Paraguayo
15:00
0 - 2
Yupanqui
15:00
Juventud Unida
15:00
0 - 0
CA Lugano
15:00
Leandro N Alem
15:00
0 - 1
Mercedes
15:00
Real Pilar
15:00
2 - 2
Berazategui
15:00
Victoriano Arenas
15:00
2 - 4
Deportivo Muniz
Brazilian Youth League
15:00
Atletico Paranaense (Youth)
15:00
4 - 1
Atletico Mineiro Youth
15:00
Palmeiras (Youth)
15:00
3 - 1
Cuiaba (MT) (Youth)
15:00
America MG (Youth)
15:00
0 - 1
Goias (Youth)
Brazilian Campeonato Gaucho 2
15:00
Cruzeiro RS
15:00
0 - 2
Uniao Frederiquense RS
15:00
CF Com Vida SAF
15:00
1 - 0
GE Bage
15:00
CE Lajeadense
15:00
2 - 1
EC Pelotas(RS)
19:00
Gloria RS
19:00
1 - 0
Gaucho/RS
19:30
Sao Gabriel RS
19:30
1 - 5
Inter Santa Maria(RS)
19:30
EC Passo Fundo
19:30
1 - 3
Veranopolis RS
20:10
GA Farroupilha
20:10
2 - 1
Esportivo RS
Bolivian Reserve Cup
15:00
Universitario de Beni
15:00
0 - 0
3 de Febrero FC
15:00
Union Huayllamarca
15:00
0 - 0
Club Deportivo Sur Car
BCU20
15:00
Ferroviaria SP U20 (W)
15:00
1 - 1
Gremio U20 (W)
15:00
SC Internacional U20 (W)
15:00
4 - 0
Santos FC U20 (W)
ICE LLC
15:00
RB Keflavik
15:00
3 - 4
KF Fjallabyggdar
15:00
KH Hlidarendi
15:00
8 - 0
UMF Sindri Hofn
16:15
Magni
16:15
0 - 0
Hamar Hveragerdi
16:15
Arborg
16:15
2 - 3
Augnablik Kopavogur
Brazilian Campeonato Baiano 2
15:00
AD Leonico
15:00
0 - 1
Grapiuna AC
19:00
Jacobinense EC
19:00
0 - 3
Colo Colo BA
19:00
Fluminense de Feira BA
19:00
0 - 1
Ssa FC BA
Chilean Primera C
15:00
AC Colina
15:00
1 - 0
Santiago City
Northern Ireland Women's Super League
15:30
Belfast Celtic (w)
15:30
0 - 0
Ballyclare Comrades (w)
Argentine Regional League
15:30
Don Orione
15:30
2 - 1
CA Villa Alvear
Poland Regional League
15:40
Polonia Warsaw II
15:40
5 - 0
Plonska Akademia Futbolu
MLS Next PL
16:00
New York City Team B
16:00
0 - 0
Orlando City B
Chilean Women's Division 1
16:00
Universidad Catolica (w)
16:00
0 - 4
Universidad de Chile (w)
Iceland Besta-deild karla
16:15
Breidablik
16:15
2 - 1
KA Akureyri
Iceland 1. Deild Karla
16:15
Grotta Seltjarnarnes
16:15
2 - 3
UMF Njardvik
Ecuadorian Campeonato Serie B
17:00
Guayaquil City
17:00
3 - 2
Gualaceo SC
17:00
Club Leones del Norte
17:00
2 - 0
Chacaritas SC
17:00
CD Vargas Torres
17:00
1 - 1
San Antonio(ECU)
Iceland Division 4
17:00
Ulfarnir
17:00
3 - 2
Lettir Reykjavik
Liga Dominicana de Fútbol
17:00
Atletico Vega Real
17:00
1 - 1
Delfines Del Este
17:00
Universidad O&M
17:00
2 - 0
Atletico San Cristobal
19:00
Atletico Pantoja
19:00
1 - 2
Atlantico FC
Colombian Liga Betplay Femenina
17:30
Alianza Petrolera Women
17:30
2 - 3
Independiente Santa Fe (w)
International Friendly
17:45
Paraguay U20
17:45
0 - 1
Ecuador U20
20:30
Chile U20
20:30
1 - 0
Canada U20
Brazilian Paulista Women's League
18:00
Ferroviaria SP (w)
18:00
5 - 1
Marilia (W)
USL League One
18:00
Miami Dutch Lions FC
18:00
5 - 0
Global Soccer Pathways
20:00
Greenville Triumph
20:00
2 - 0
Charlotte Independence
21:00
New Orleans Jesters
21:00
1 - 2
Tallahassee SC
21:00
Minnesota Blizzard FC
21:00
2 - 3
Siouxland United FC
USL WLW
18:00
Northern Virginia FC (W)
18:00
1 - 2
Lancaster Inferno (w)
20:10
Long Island Rough Riders (w)
20:10
7 - 0
Paisley Athletic (W)
20:10
Michigan State (w)
20:10
2 - 3
Detroit City FC (w)
21:00
Chicago City SC (w)
21:00
8 - 0
RKC Third Coast (W)
21:00
Connecticut (w)
21:00
3 - 4
Manhattan SC (W)
22:00
San Francisco Glens SC (W)
22:00
2 - 0
Stockton Cargo(w)
23:00
Lane United FC (W)
23:00
1 - 2
Capital FC Atletica (W)
Paraguayan Women's League
18:15
Sportivo Luqueno (w)
18:15
4 - 0
2 de Mayo (W)
20:30
Olimpia Asuncion (W)
20:30
2 - 2
Sportivo Limpeno (w)
Chilean Cup
18:30
Santiago Wanderers
18:30
5 - 3
Concon National
20:00
San Luis Quillota
20:00
0 - 2
Everton CD
Brazilian Serie A
19:00
Atletico Clube Goianiense
19:00
1 - 2
Criciuma
19:00
Botafogo RJ
19:00
1 - 1
Athletico Paranaense
20:00
Sao Paulo
20:00
0 - 1
Cuiaba
20:00
Fortaleza
20:00
1 - 0
Gremio (RS)
20:00
Juventude
20:00
2 - 0
Clube de Regatas Vasco da Gama
21:30
Internacional RS
21:30
1 - 0
Corinthians Paulista (SP)
21:30
Cruzeiro Esporte Clube
21:30
2 - 0
Fluminense RJ
Brazilian Serie B
19:00
Santos
19:00
2 - 0
Goiás EC
21:00
Botafogo SP
21:00
2 - 0
Ponte Preta
21:30
Brusque FC
21:30
0 - 0
Avaí FC
21:30
Coritiba PR
21:30
1 - 0
America MG
Brazilian Serie C
19:00
Ferroviario CE
19:00
3 - 2
Sao Jose PoA RS
Venezuela Cup
19:00
Universidad Central de Venezuela
19:00
1 - 0
Deportivo Nueva Esparta
Brazilian Serie D
19:30
Hercilio Luz SC
19:30
2 - 1
Avenida RS
19:30
Democrata SL/MG
19:30
0 - 0
Portuguesa RJ
20:00
Novo Hamburgo RS
20:00
2 - 1
Concordia AC
Canadian Soccer League
20:00
York United FC
20:00
2 - 0
Pacific FC
United States Women's National Soccer League
20:00
Gotham FC (w)
20:00
2 - 1
San Diego Wave (w)
23:00
Angel City FC (w)
23:00
3 - 2
Racing Louisville (w)
Brazilian Campeonato Capixaba
20:00
Desportiva Ferroviaria ES
20:00
3 - 1
Real Noroeste
United States National Independent Soccer Association
20:10
Maryland Bobcats FC
20:10
5 - 1
Savannah Clovers
BRA Amapazap
20:15
Santos AP
20:15
0 - 0
Trem-AP
United States Major League Soccer
20:30
Charlotte FC
20:30
2 - 2
Orlando City
20:30
DC United
20:30
0 - 1
Atlanta United
20:30
Inter Miami CF
20:30
2 - 1
Columbus Crew
20:30
Montreal Impact
20:30
2 - 2
New York Red Bulls
20:30
Toronto FC
20:30
1 - 2
Nashville
20:50
FC Cincinnati
20:50
4 - 3
Philadelphia Union
21:30
Austin FC
21:30
1 - 1
Los Angeles FC
21:30
FC Dallas
21:30
5 - 3
Minnesota United FC
21:30
Houston Dynamo
21:30
2 - 2
Seattle Sounders
21:30
Sporting Kansas City
21:30
3 - 4
Real Salt Lake
21:30
St. Louis City SC
21:30
0 - 3
Colorado Rapids
23:30
Los Angeles Galaxy
23:30
2 - 0
New York City FC
23:30
San Jose Earthquakes
23:30
1 - 2
Portland Timbers
USL Championship
20:30
Pittsburgh Riverhounds
20:30
0 - 1
Louisville City FC
21:00
Birmingham Legion
21:00
3 - 0
San Antonio
21:30
FC Tulsa
21:30
2 - 1
Miami FC
23:00
Oakland Roots
23:00
2 - 1
El Paso Locomotive FC
United States Women's Premier League
20:30
Dade County FC (W)
20:30
3 - 1
AGC Football (W)
22:00
Maplebrook Fury (w)
22:00
1 - 6
Minnesota Thunder Academy (W)
23:00
San Ramon (w)
23:00
0 - 1
FC Davis (w)
23:00
SoCal Dutch Lions (W)
23:00
3 - 1
San Diego Strikers (w)
OFC W U16
21:00
American Samoa U16(W)
21:00
0 - 11
Samoa U16(W)
Colombian Torneo BetPlay Dimayor
21:00
Llaneros FC
21:00
2 - 2
Orsomarso
Copa Argentina
21:10
Boca Juniors
21:10
2 - 1
Almirante Brown
CostaRica Women's Primera Division
23:00
Dimas Escazu (w)
23:00
2 - 3
Sporting FC (w)
Chinese Women's League One
03:00
Foshan Sports (w)
03:00
2 - 1
Yunnan Antai(w)
03:00
Qingdao West Coast(w)
03:00
5 - 2
Tianjin Shengde (w)
03:00
Liaoning Shenbei Hefeng(w)
03:00
0 - 0
Dalian(w)
03:00
Beijing Normal University Women
03:00
1 - 0
Guangdong Sports Lottery (w)
05:15
Fujian Nanan (w)
05:15
3 - 6
Shanghai Shenhua (w)
05:15
Guangxi Pingguo Beinong (w)
05:15
3 - 0
Hebei CFFC (w)
05:15
Sichuan (w)
05:15
2 - 0
Wuhan Sports University (w)
Korean WK League
04:00
Boeun Sangmu (w)
04:00
1 - 0
Seoul Amazones (w)
07:00
Changnyeong (w)
07:00
0 - 2
Hyundai Steel Red Angels (w)
07:00
KSPO FC (w)
07:00
1 - 1
Suwon FMC (w)
07:00
Sejong Gumi Sportstoto (w)
07:00
1 - 3
Gyeongju FC (w)
International Club Friendly
04:00
FC Rapid 1923
04:00
4 - 1
Gloria Buzau
05:00
Sepsi OSK Sfantul Gheorghe
05:00
1 - 1
FC Unirea 2004 Slobozia
08:00
Lillestrom
08:00
2 - 0
IFK Goteborg
09:30
Torpedo Moscow
09:30
1 - 0
Shinnik Yaroslavl
12:30
FC Struga
12:30
3 - 4
FK Tikves Kavadarci
South Korea University Women Championship
05:00
Tongwon University(w)
05:00
1 - 5
Ulsan National Institute of Science and Technology (W)
Chinese Champions League
07:00
Xi'an Hi-Tech Zone
07:00
2 - 1
Ningxia Renfangzhong
08:30
Wuhan Lianzhen
08:30
2 - 2
Fujian Quanzhou Qinggong
08:30
Guangzhou Alpha FC
08:30
0 - 0
Shenzhen Jixiang
10:00
Xinjiang Lingmengzhe Football Club
10:00
3 - 2
Ningxia Pingluo Hengli
Bhutan Premier League
07:00
Paro FC
07:00
4 - 0
Samtse FC
Vietnam National Champion League
08:00
CLB Binh DInh
08:00
4 - 2
TT Hanoi
08:00
Becamex Binh Duong
08:00
0 - 1
Hoang Anh Gia Lai
08:00
Nam Dinh FC
08:00
1 - 0
Hong Linh Ha Tinh
09:15
Cong An Ha Noi FC
09:15
5 - 1
XM Hai Phong FC
Mongolia Premier League
08:15
Erchim
08:15
2 - 5
Bayanzurkh Sporting
Ethiopia Premier League
09:00
Shashemene Kenema FC
09:00
1 - 2
Fasil Kenema
12:00
Hawassa City
12:00
2 - 2
Welkite Ketema
Kazakhstan Division 1
09:00
FC Kyran
09:00
0 - 0
Akzhayik Oral
09:00
Kairat Almaty II
09:00
6 - 1
Kaisar Kyzylorda Reserves
09:00
Okzhetpes
09:00
1 - 0
FK Aktobe II
11:00
FK Kaspyi Aktau
11:00
3 - 0
FK Taraz
Norwegian Youth Cup
09:00
Stromsgodset U19
09:00
3 - 0
Kongsvinger U19
10:00
Lorenskog U19
10:00
0 - 6
Tromso U19
13:00
Brann U19
13:00
4 - 1
Fana U19
13:00
Valerenga U19
13:00
1 - 3
Lyn Oslo U19
13:00
Lillestrom U19
13:00
1 - 4
Baerum U19
13:00
Sarpsborg FK U19
13:00
1 - 2
Fredrikstad U19
13:00
Stabaek U19
13:00
1 - 3
Skeid Oslo U19
13:00
Eik Tonsberg U19
13:00
2 - 1
Pors Grenland U19
14:00
Start Kristiansand U19
14:00
6 - 3
FK Jerv U19
Malaysian President Cup
09:30
Johor Darul Takzim III FC U20
09:30
1 - 0
Perak U20
UEFA European Championship
10:00
Slovenia
10:00
1 - 1
Serbia
13:00
Denmark
13:00
1 - 1
England
16:00
Spain
16:00
1 - 0
Italy
Lebanese Premier League
10:00
Al Ansar SC
10:00
4 - 1
Al Safa SC
10:00
Racing Beirut
10:00
1 - 2
Bourj SC
10:00
Al Nejmeh SC
10:00
1 - 0
Al Ahed SC
Sweden Division 2
10:45
FC Gute
10:45
2 - 0
FC Arlanda
14:00
Gottne IF
14:00
1 - 1
Umea FC Academy
14:00
IFK Ostersunds
14:00
4 - 0
Kiruna FF
14:00
Skelleftea FF
14:00
2 - 2
Ytterhogdal IK
14:00
Lindome GIF
14:00
3 - 0
Varbergs GIF FK
14:00
IK Tord
14:00
0 - 1
Qviding FIF
14:00
Vastra Frolunda
14:00
4 - 3
BK Astrio
14:00
Rappe GOIF
14:00
1 - 0
IFK Berga
14:00
Skiljebo SK
14:00
4 - 0
Jarfalla
14:00
Åtvidabergs FF
14:00
1 - 1
IF Sylvia
14:30
Husqvarna
14:30
1 - 0
Jonsereds IF
14:30
Savedalens IF
14:30
5 - 2
Bergdalens IK
14:30
Karlskrona AIF
14:30
1 - 1
Hassleholms IF
14:30
Simrishamn
14:30
1 - 2
IFK Karlshamn
14:30
Grebbestads IF
14:30
4 - 0
Vanersborgs IF
14:30
Kumla
14:30
3 - 2
Lidkopings FK
14:30
IFK Skovde FK
14:30
3 - 0
Sifhalla
14:30
Motala AIF FK
14:30
3 - 1
IK Gauthiod
14:30
IK Sleipner
14:30
2 - 1
Mjolby AI FF
Iran Cup
11:15
Mes Rafsanjan
11:15
0 - 2
Sepahan
Egyptian Division 2
11:30
Haras El Hedoud
11:30
2 - 1
Tersana SC
11:30
Suez Montakhab
11:30
2 - 2
Sporting Alexandria
Esiliiga B
12:00
Laanemaa Haapsalu
12:00
2 - 0
Tartu Kalev
13:00
Parnu JK
13:00
1 - 3
FC Kuressaare II
Uzbekistan Super League
12:00
Navbahor Namangan
12:00
0 - 0
Qizilqum Zarafshon
12:00
Nasaf Qarshi
12:00
1 - 0
Neftchi Fargona
Latvian Higher League
12:00
Tukums-2000
12:00
2 - 1
FK Liepaja
13:00
FK Valmiera
13:00
3 - 0
Metta/LU Riga
Russian Football National League 2
12:00
Kompozit
12:00
0 - 1
Arsenal Tula II
Nigeria Cup
12:00
Kebbi Utd
12:00
0 - 0
El Kanemi Warriors
Sweden Elitettan
12:30
IFK Kalmar (w)
12:30
0 - 4
Gamla Upsala SK (w)
13:00
IK Uppsala (w)
13:00
0 - 1
Alingsas (w)
14:00
Eskilstuna United (w)
14:00
2 - 0
Orebro Soder (w)
14:00
Mallbackens IF (w)
14:00
0 - 2
Lidkopings FK (w)
14:30
Umea IK (w)
14:30
0 - 1
Sundsvalls DFF (w)
Finnish Kakkonen
12:30
HJS Akatemia
12:30
1 - 4
Poxyt
12:30
KuPS (Youth)
12:30
2 - 1
VIFK
13:00
FC Ilves-Kissat
13:00
5 - 4
Ilves Tampere II
Finnish Kolmonen
12:30
KoPa
12:30
7 - 4
Purha
13:00
Saaripotku
13:00
1 - 2
Kiisto Vaasa
Peruvian Torneo De Reserva
12:30
Alianza Atletico Reserves
12:30
0 - 3
Sport Boys Reserves
Finnish Ykkonen
13:00
SJK Seinäjoki II
13:00
0 - 3
KTP Kotka
Sweden Division 1
13:00
Vasalunds IF
13:00
0 - 2
FC Stockholm Internazionale
14:00
Eskilsminne IF
14:00
2 - 0
Ariana
14:00
Falkenberg
14:00
0 - 1
Lunds BK
14:00
Tvaakers IF
14:00
2 - 1
Onsala BK
14:00
IFK Stocksund
14:00
1 - 0
Hammarby TFF
14:30
Karlbergs BK
14:30
2 - 1
Assyriska United IK
Norwegian 3.Divisjon
13:00
Aalesund FK B
13:00
1 - 3
Molde B
13:30
Skjetten Fotball
13:30
2 - 0
Lokomotiv Oslo
Norwegian Junior U19
13:00
Moss U19
13:00
3 - 4
Drobak/Frogn U19
Ivory Coast Cup
13:00
Academie de FAD
13:00
2 - 3
Racing d'Abidjan
Poland Liga 3
13:00
Centra Ostrow Wielkopolski
13:00
1 - 1
Ostrovia Ostrow Wielkopolski
14:00
Hutnik Warsaw
14:00
1 - 3
Jozefovia Jozefow
Tunisian Professional League 1
13:30
CS Sfaxien
13:30
0 - 0
Esperance Sportive de Tunis
Chilean Cup
13:30
Deportes Quillon
13:30
0 - 6
Colo Colo
16:00
Marcos Trincado
16:00
1 - 5
Union Espanola
17:00
Brujas Salamanca
17:00
0 - 0
Coquimbo Unido
18:30
CDU Glorias Navales
18:30
0 - 2
Univ Catolica
Sierra Leone Premier League
13:30
Bhantal
13:30
0 - 1
Bo Rangers
Mauritania Cup
13:30
Tevragh Zeina FC
13:30
2 - 0
AS Garde Nationale
Gambia League Second Division
13:30
BK Milan
13:30
1 - 2
Immigration FC
13:30
Jam City
13:30
0 - 0
Gunjur United
13:30
Elite United
13:30
3 - 1
Latrikunda Utd
Sweden Damallsvenskan
14:00
FC Rosengard (w)
14:00
4 - 0
Orebro (w)
14:00
Trelleborgs FF (w)
14:00
0 - 2
BK Hacken (w)
Sweden Cup
14:00
Huddinge IF
14:00
2 - 2
FC Nacka Iliria
14:15
Stegeborg
14:15
2 - 4
Nykopings BIS
International Friendly
14:00
Mexico (w) U17
14:00
1 - 0
Colombia (w) U17
Brazilian Youth Championship
14:20
Hercilio Luz U20
14:20
4 - 2
Figueirense SC (Youth)
14:45
AA Carapebus U20
14:45
0 - 1
Zinzane FC U20
14:45
Bonsucesso U20
14:45
0 - 0
Barra Mansa/RJ U20
14:45
Campo Grande CE U20
14:45
4 - 1
Mageense U20
20:00
Sport Sinop U20
20:00
0 - 4
Sinop FC U20
Iceland 1. Deild Karla
15:00
Afturelding
15:00
0 - 3
IBV Vestmannaeyjar
16:15
IR Reykjavik
16:15
3 - 1
Fjolnir
16:15
Keflavik
16:15
1 - 1
Throttur Reykjavik
Iceland Besta-deild kvenna
15:00
Vikingur Reykjavik (w)
15:00
2 - 1
Breidablik (w)
Brazilian Youth League
15:00
Botafogo RJ (Youth)
15:00
1 - 1
Bragantino RB Youth
16:00
Fortaleza (Youth)
16:00
0 - 2
Bahia (Youth)
Argentine Women's League
15:00
River Plate (w)
15:00
2 - 1
San Lorenzo (w)
Brazilian Paulista Women's League
15:00
Taubate(w)
15:00
0 - 3
Sao Paulo/SP (w)
17:00
Palmeiras SP (w)
17:00
1 - 2
Santos (w)
19:00
Bragantino (w)
19:00
3 - 0
Realidade Jovem/SP (w)
Iceland U19 League
15:00
KR/KV II U19
15:00
1 - 0
HK Kopavogs U19
16:00
Selfoss Hamar Aegir Arborg U19
16:00
6 - 2
Leiknir KB U19
16:00
Stjarnan SkinandiU19
16:00
2 - 1
IA Kari U19
16:30
KR KV U19
16:30
1 - 0
HK Ymir U19
Latvian 3.Liga
15:00
Lielupe
15:00
1 - 2
Alberts
Chilean Primera Division
16:00
Nublense
16:00
3 - 0
Huachipato
Venezuela Cup
16:00
Deportivo Rayo Zuliano
16:00
2 - 1
Heroes de Falcon
16:30
Real Frontera
16:30
0 - 1
Deportivo Tachira
16:30
Portuguesa FC
16:30
0 - 1
Academia Rey
17:00
Dynamo Puerto FC
17:00
2 - 3
Monagas SC
19:00
Academia Puerto Cabello
19:00
0 - 1
Carabobo FC
19:00
CD Hermanos Colmenares
19:00
0 - 0
Estudiantes Merida FC
19:00
Deportivo La Guaira
19:00
3 - 3
Maritimo de La Guaira
20:00
Fundacion AIFI
20:00
0 - 1
Angostura FC
Colombian Liga Betplay Femenina
16:00
Llaneros (w)
16:00
2 - 3
Millonarios (w)
18:00
America de Cali (w)
18:00
2 - 1
Deportivo Cali (w)
Chilean Primera C
16:00
Imperial Unido
16:00
0 - 0
Deportes Union Companias
Iceland Women's Division 1
16:15
Grotta (w)
16:15
2 - 0
Fram Reykjavik (w)
Ecuadorian Campeonato Serie B
17:00
CD Independiente Juniors
17:00
1 - 0
9 de Octubre
Iceland Division 4
17:00
Skautafelag Reykjavikur
17:00
2 - 8
Smari 2020
Liga Dominicana de Fútbol
17:00
Moca FC
17:00
1 - 3
Cibao FC
Paraguayan Women's League
18:15
General Caballero JLM (w)
18:15
2 - 3
Sportivo Ameliano (W)
Brazilian Serie A
18:30
Vitoria BA
18:30
4 - 2
Atletico Mineiro
20:00
CR Flamengo
20:00
2 - 1
Bahia
21:30
Palmeiras
21:30
2 - 1
Red Bull Bragantino
Brazilian Serie B
19:00
Vila Nova
19:00
1 - 0
Mirassol
21:30
Ceara
21:30
0 - 0
Sport Club do Recife
Brazilian Campeonato Gaucho 2
19:00
Monsoon FC
19:00
1 - 0
Aimore RS
Brazilian Campeonato Baiano 2
19:15
Galicia EC
19:15
0 - 0
Vitoria da Conquista BA
Brazilian Serie D
20:00
Treze Campina Grande PB
20:00
1 - 1
Uniclinic Atletico Cearense CE
United States Women's Premier League
20:30
Michigan Legends (w)
20:30
3 - 0
Elite 14 SC (W)
21:00
Union KC (W)
21:00
0 - 3
KC Courage (w)
22:00
Griffins FC (W)
22:00
0 - 2
Utah Surf (w)
CONMEBOL Copa America
21:00
Argentina
21:00
2 - 0
Canada
USL League One
21:00
Forward Madison FC
21:00
2 - 0
Omaha
USL WLW
21:00
Minnesota Aurora FC (W)
21:00
5 - 0
Milwaukee Bavarian SC (w)
23:30
Pleasanton Rage (w)
23:30
1 - 2
Oakland Soul
OFC NC
22:00
New Caledonia
22:00
0 - 0
Solomon Islands
USL League Two
22:30
Salt City
22:30
1 - 1
Albion SC Boulder
23:00
Redlands FC
23:00
3 - 3
Ventura County Fusion
CostaRica Women's Cup
23:00
Saprissa (w)
23:00
1 - 3
Alajuelense (w)
OFC NC
01:00
Vanuatu
01:00
0 - 4
New Zealand
Mongolia First League
02:15
Kharaatsai
02:15
1 - 4
Erchim B
Chinese League Two
04:00
Xi‘an Ronghai Football Club
04:00
2 - 3
Hubei Istar
Chinese Football Assorciation U-21 League
04:00
Nantong Zhiyun U21
04:00
1 - 1
Zhejiang Professional FC U21
04:00
Tianjin Jinmen Tiger U21
04:00
1 - 1
Henan FC U21
08:30
Meizhou Hakka U21
08:30
0 - 2
Shanghai Shenhua U21
New Zealand Northern Premier League
04:30
West Coast Rangers
04:30
0 - 5
Birkenhead United
Australia Northern New South Wales U20 League
04:30
Manly United U20
04:30
1 - 0
Central Coast MarinersU20
05:00
Nepean FC U20
05:00
2 - 6
Mt Druitt Town Rangers U20
05:00
Blacktown Spartans U20
05:00
1 - 1
Canterbury Bankstown U20
06:00
Sydney Olympic U20
06:00
0 - 2
APIA Leichhardt Tigers U20
Russian Youth Championship League
05:00
FK Ural Youth
05:00
1 - 1
FC Terek Groznyi Youth
05:00
Chertanovo Moscow Youth
05:00
2 - 3
FK Rostov Youth
09:00
Rubin Kazan (R)
09:00
2 - 0
Konopliev Youth
09:00
FK Nizhny Novgorod Youth
09:00
0 - 2
CSKA Moscow (R)
11:00
PFC Sochi Youth
11:00
1 - 1
UOR-5 Moskovskaya Oblast Youth
11:00
Krylya Sovetov Samara Youth
11:00
3 - 4
Spartak Moscow Youth
11:00
Strogino Youth
11:00
0 - 2
FK Krasnodar Youth
11:00
Fakel Youth
11:00
1 - 1
FK Orenburg Youth
11:00
Zenit St.Petersburg Youth
11:00
1 - 3
Dinamo Moscow Youth
13:00
Baltika Kaliningrad Youth
13:00
3 - 2
Lokomotiv Moscow Youth
Chinese FA Cup
05:00
Shanghai Mitsubishi Heavy Industries Fly
05:00
1 - 1
Chengdu Rongcheng FC
06:00
Shaanxi Union
06:00
2 - 2
Changchun Yatai FC
06:00
Guangxi Hengchen Football Club
06:00
0 - 2
Shanghai Port FC
08:30
Rizhao Yuqi Football Club
08:30
0 - 1
Henan FC
08:30
Yunnan Yukun
08:30
1 - 1
Tianjin Jinmen Tiger FC
08:30
Wuxi Wugou
08:30
1 - 0
Meizhou Hakka FC
08:30
Foshan Nanshi
08:30
0 - 1
Shanghai Shenhua FC
09:00
Guangxi Pingguo Haliao
09:00
4 - 3
Wuhan Three Towns FC
AFF U16 Youth Championship
05:00
Laos U16
05:00
3 - 0
Philippines U16
09:30
Indonesia U16
09:30
3 - 0
Singapore U16
Australia Victorian Women's Premier League
05:15
Preston Lions (w)
05:15
2 - 0
Box Hill (w)
Mongolia Premier League
05:15
Khangarid Klub
05:15
3 - 0
Bavarians FC
08:15
Tuv Buganuud
08:15
9 - 0
Khovd
NPL U23 A
05:15
Northcote City U23
05:15
2 - 1
Eastern Lions U23
05:15
Langwarrin U23
05:15
6 - 0
Werribee City U23
Australia Queensland U23 League
05:30
Brisbane Strikers U23
05:30
3 - 2
Ipswich FC U23
23:15
Lions FC U23
23:15
4 - 2
Sunshine Coast Wanderers U23
Australia Victoria State League 1 Reserves
05:30
Brandon Park Reserves
05:30
2 - 2
Casey Comets Reserves
Australia Northern New South Wales Reserves League
05:50
University Azzurri FC Reserve
05:50
2 - 1
Darwin Olympics (Reserve)
08:00
Palmerston (R)
08:00
1 - 0
Mindil Aces (R)
23:30
Adamstown Rosebud Reserves
23:30
3 - 1
Maitland FC Reserves
Australia Darwin Premier League
06:00
Darwin Olympics
06:00
2 - 1
University Azzurri FC
08:00
Darwin Hearts
08:00
2 - 0
Mindil Aces
Algeria Women's Cup
06:00
CF Akbou(w)
06:00
0 - 0
FC Constantine(w)
International Club Friendly
06:00
Sport Podbrezova
06:00
1 - 1
Tatran LM
06:00
Hutnik Krakow
06:00
2 - 3
Sandecja Nowy Sacz
08:00
Legia Warszawa
08:00
2 - 1
Odra Opole
08:00
Brann
08:00
5 - 0
Kristiansund BK
08:00
Molde
08:00
2 - 0
Odd Grenland
08:00
Ham-Kam
08:00
3 - 2
KFUM Oslo
08:00
Sandefjord
08:00
4 - 2
Fredrikstad
08:00
Sarpsborg 08
08:00
1 - 2
Tromso IL
10:10
Torpedo Moscow
10:10
2 - 0
Volgar-Gazprom Astrachan
11:00
SV Ried
11:00
3 - 2
Wacker Burghausen
12:00
Farul Constanta
12:00
0 - 1
Cherno More Varna
12:00
MFK Skalica
12:00
2 - 1
FC Artmedia Petrzalka
12:00
SK Prostejov
12:00
2 - 0
Povazska Bystrica
12:20
Shkendija Tetovo
12:20
1 - 0
KF Tirana
12:40
Benatky Nad Jizerou
12:40
0 - 3
Baumit Jablonec
13:00
FV Illertissen
13:00
0 - 0
Gundelfingen
13:00
Corvinul Hunedoara
13:00
2 - 3
NK Mura 05
13:30
TSV Karlburg
13:30
0 - 4
Schweinfurt 05 FC
13:30
SpVgg Ansbach
13:30
2 - 1
ASV Neumarkt
14:00
TuS Blau-Weiss Lohne
14:00
5 - 0
SV Wilhelmshaven
21:00
Mineros de Zacatecas
21:00
1 - 2
Pachuca
Thai Women's Super League
06:00
Chonburi FA (w)
06:00
7 - 0
Hinkhon United (w)
Australia New South Wales Premier League
06:30
Manly United
06:30
2 - 0
Central Coast Mariners (Youth)
National Premier Leagues Victoria
06:30
Melbourne Knights
06:30
6 - 0
Moreland City
06:30
South Melbourne
06:30
4 - 0
Altona Magic
Australia National Premier Leagues Queensland
06:30
Gold Coast Knights
06:30
3 - 1
Brisbane Olympic United FC
National Premier Leagues Victoria 3
06:30
Box Hill United SC
06:30
2 - 2
Brunswick Juventus
07:20
Essendon Royals
07:20
1 - 0
Beaumaris
07:30
Pascoe Vale SC
07:30
1 - 4
North Sunshine Eagles
07:30
Altona City
07:30
1 - 2
Doveton
South Australia National Premier Leagues
07:00
Adelaide Panthers
07:00
2 - 2
Campbelltown City SC
Australian Welsh League
07:00
Blacktown Spartans
07:00
4 - 1
Canterbury Bankstown FC
07:00
Nepean Football Club
07:00
2 - 4
Mt Druitt Town Rangers FC
Sweden Division 2
07:00
Froso IF
07:00
3 - 5
Bergnasets AIK
Korean K League 3
07:00
Chuncheon Citizen
07:00
1 - 1
Paju Citizen FC
Chinese Champions League
07:00
Qinghai Xining Kunlun
07:00
1 - 0
Lanzhou Hailu
10:00
Xinjiang Silk Road Eagle
10:00
1 - 1
Xinjiang Snowland
Australia TSAmania Premier Championship
07:15
Glenorchy Knights Reserves
07:15
1 - 3
Olympia Warriors
South Australia State League 2
07:15
Easter